tc4
IMG_20220324_165548
Screenshot_2022-03-24-23-47-21-253_com.miui.gallery
KITA ARITMA SİSTEMLERİ
su-yumusatma-sistemleri-1
IMG-20231125-WA0025
8e8b2d2d-a383-4524-8dcf-d33155827d0a
previous arrow
next arrow

Su Yumuşatma Tablet Tuz

Üreticiden Tablet Tuz

                                                     

Tablet Tuz

Tablet Tuz Nedir ?
Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazlarının Reçineleri Sodyum İyonlarının Değişimini Yaparak Tablet Tuz, Su Yumuşatma İşlemini Gerçekleştirmektedir. Reçineler Magnezyum, Kalsiyum İyonlarını Tuttukları İçin Bir Süre Sonra Rejenere Edilmeleri Gerekir. Bu da Rejenerasyon İşleminde Sodyum Verilmesi İhtiyacını Doğurmaktadır. Sodyum İhtiyacının Karşılanması İçin Reçinelerini Tablet Tuz İle Yıkanması (Belirli Periyodlarda) Gerekir. Her Türlü Endüstriyel Ve Evsel Su Arıtma Cihazlarında, Gerek Tablet Tuz Formunda Gerekse Kaya Tuzu Formunda Tuz Kullanılır. Rafine Tablet Tuz İle Yıkama İşlemi Su Yumuşatma Cihazının Tuz Tankı Bölümünden Doldurularak Yapılır. 25 Kg numune kargo İle gönderilir. Kargo ve numune alıcıya aittir.Üreticiden Tablet Tuz

Rafine Edilmiş Tuz Nedir?

Rafine tuz denizden, tuz kayalarından ya da gölden elde edilen tuzun, fabrikasyon işlemlerden geçirilerek, yabancı maddelerden arındırılması yöntemiyle hazırlanmaktadır. Rafine tuz çıkarma işlemini ardından tatlı su kullanılarak sıvılaştırılır ve içinde kirli ve yabancı maddeler ayrıştırma işlemine girer, sonrasında sıcak su ve buhar makinelerinde tekrar katı hale getirilir. kurutulma işlemi ardından pres makinelerinde tablet olarak çuvallanır,
her çuval 25 kg dır. tuzun kalitesi aynı işlemlerin birden fazla yapılmasıyla saflık oranı artırılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

                                  

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Rafine Edilmemiş Tuz Nelerdir ?

Kaya tuzu, sofra tuzu yukarıda belirtilen işlemlerden geçmemiş tuzlara denmektedir. Rafine edilmemiş doğal tuz iki yolla elde edilir: doğrudan kaynaktan çıkarılarak veya buharlaştırılmış deniz suyundan alınarak. Rafine tuz gibi işlenmediği için, doğal rengini ve doğal formunu çok daha fazla korur.

Saftır, Sofra tuzu gibi işlem görmemiş, rafine olmamıştır. Kristal kaya tuzu kimyasal içermez,  çevresel kirlenmeye maruz kalmamıştır. Kristal kaya tuzunun faydaları bilinmektedir. Organik ve katkısız olan sofralık kristal kaya tuzu veya toz tuz rafine edilmemiştir.

Tablet Tuz Ne İşe Yarar ?

Rafine tablet tuz, naturel su arıtma tuzu çok çeşitli alanlarda şebeke suyunu yumuşatmak amacıyla kullanılır. Böylelikle boruların tıkanması, elektronik cihazların bozulması gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmaz. İşletme maliyetlerini düşürür. Rafine tablet tuz olmak üzere firmamızdan dilediğiniz saflıkta tuzu adresinize teslim satın alabilirsiniz.

  • Nerelere Satılmaktadır?
  • Üretici fiyatlarıyla satışa sunduğumuz tablet tuzlar, Askeriye, sağlık sektörü, hizmet sektörü, cezaevleri, havaalanları, hastaneler, özel sektör, dökümhaneler, kimya, deri sanayi, plastik fabrikaları, saf su iletkenliği düşük su yada kireçsiz yumuşak su, içme suyu, gibi ihtiyaç olan her sektörde su yumuşatma cihazları için tablet tuz alımı yapmaktadırlar. Bugüne kadar, doğrudan temin alan yada ihale yöntemiyle iş alan birçok firmanın tercihi olduk. İhaleye giren birçok firma tablet tuz temin etmek için bizi tercih etmektedir.

 

  • Su arıtma tablet tuz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz ,    ve harici olarak diğer gereksinimleriniz var ise,  arıtma sistemleri bakımlarınızı tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan çözümlüyoruz. Sunduğumuz hizmetler ;
  • Tablet Tuz Satış Nakliye
  • Su Arıtma Sistemleri Bakım Onarım Revize
  • Su Arıtma Hidroforları Plastik Su Depoları
  • Su Depoları Temizliği, Kaplamaları, İlaçlanması, Dezenfekte Edilmesi ( Profesyonel Yetkili, Sertifikalı Hizmet)
  • Su Arıtma İç Mineral Değişimleri ve Ters Ozmoz Bakımları

 

                    

Doğrudan Temin Nedir ?

  • Üreticiden Tablet Tuz
  • Su Yumuşatma Cihazlarında Kullanılması Gereken Tablet Tuzları Firmamızdan Çok Uygun Fiyatlarla Doğrudan Temin Edebilirsiniz. İstanbul İçinde Nakliye + KDV İçinde Olmak Üzere Düşük Fiyatlarla Tablet Tuz İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz. Tablet Tuz’da İndirimli Fiyatlarla İstanbul başta olmak üzerine Türkiye’nin her bölgesine ve yurt dışına sevkiyat gönderiyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Hemen Ara