R-kum-filtrasyon
Screenshot_20230928_200808_Adobe Acrobat1
aktif-karbon-filtrasyon-sistemleri-1
su-yumusatma-sistemleri-1
su-aritma-yumusatma-valf-sistemleri
ters-ozmoz-3-300x150-2
previous arrow
next arrow

Kuyu Suyu Arıtma Cihazları

Kuyu suyu genellikle bir pompa yada hidrofor sistemi kullanılarak doğrudan yakındaki bir kuyudan evinize pompalanır. İçme suyu kalitesi açısından, kuyu suyu ile şebeke musluk suyu arasındaki temel fark, uygulanan düzenlemelerin miktarıdır. Kuyu suyu Çevre Koruma tarafından izlenmez veya kontrol edilmez. Bunun anlamı Kuyu Sularında bakteri her zaman vardır. Şebeke sularında suya klor katılmakta olduğu için bakteri üremez, bir kuyunuz varsa ve bakterisiz, tortu, çamur,kireçten arındırıp  aktif kullanmak istiyorsanız, Bizimle iletişime geçiniz Türkiye’nin her bölgesinde ve çevre ülkelerde dilediğiniz kapasitede kuyu suyu arıtma sistemleri kurmaktayız.

Kuyu suyuna arıtma bağlanır mı?
Artezyen veya kuyu sularında ki olumsuz şartlardan (kireç, bakteri vs) veya proses sularındaki istenmeyen maddelerden dolayı apartmanlar, fabrikalar, oteller gibi yerlerde artezyen yada ana su girişine arıtma sistemi kurulmaktadır.
Kuyu suyu arıtma sağlıklı mı?
Tarım alanlarında bulunan kuyular aracılığıyla bitkilerin sulanmasında kullanılabilir. Kuyu suyu arıtma sistemi sayesinde, bitkilerin ihtiyaç duyduğu suyun kalitesi iyileştirilebilir ve daha sağlıklı bir şekilde yetiştirilebilir. Bu, tarım ürünlerinin daha sağlıklı ve verimli olmasını sağlar.

Hemen Ara