Evsel Su Yumuşatma Cihazı Kiralama

 

evsel su yumuşatma cihazı kiralama

 

binalar, yazlıklar, siteler, rezidanslar, villalar işyerleri yumuşak su istediğiniz her yerde su arıtma cihazı kiralayabilirsiniz. günlük 90 ton ve üzerinde yumuşak su alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak sistemi kuruyoruz bakımları bize ait aylık kontrolleri yapılıyor su ölçümleri raporluyoruz.

Aktif Kabon Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Gaz yıkama sistemlerinde kullanılır, Pellet ya da silindirik olarak tabir edilen aktif karbonlar çaplarına göre sınıflandırılırlar. Düşük toz içeriğine sahip olmaları, filtrede düşük basınç kaybı yaratmaları ve

yüksek mekanik dayanımlarından ötürü gaz fazı uygulamaları için en ideal

karbonlardır. Renk ve koku yapan bileşikleri tutması ve yakalaması için, ısı ve rutubet etkisine maruz bırakılan, siyah renkli organik bir maddedir.

 

Aktif karbonun yaygın uygulama alanı, suyun içinde mevcut organik madde, renk, koku, tat ve klor giderimidir. Organik kirliliğin olduğu sularda ve klor giderme amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Su ve atık suların, fizikokimyasal arıtma uygulamalarında, Elma suyu üretiminde patulin adı verilen mikotoksinlerin gideriminde

 

Su şartlandırmada, İçme suyu arıtmada, Hava filtrelerinde ve gaz arıtma

sistemlerinde (Örneğin; kötü koku, bazı uçucu organik bileşenler, vb giderimi)Kondensat yağsızlaştırma, Filtrelemede, Gaz – hava arıtmada, Soğuk depolamada,

 

Klor giderimi,

 

Aktif karbonlar rahatsız edici kokuları,

organik maddeleri, araç egzoz gazı, kükürt dioksit ve havalandırma/klima

sistemlerinden gelen diğer zararlı gazları gidermek için idealdir.

 

Ofis İşyeri Su Arıtma Cihazı Kiralama
Kiralık Su Arıtma Cihazları
Kiralık su arıtma cihazları pek çok farklı alanda muhteşem çözümler sunar. Bütçesi sınırlı işletmeler ve fabrikalar uygun ödeme seçenekleriyle temiz suya kavuşur. Artan işletme maliyetleri gözünüzü korkutuyorsa alternatif seçenekler bulmaya çalışmalısınız. Temiz suya ihtiyacınız olduğu halde cihaz satın alamıyorsanız kiralama iyi bir seçim olacaktır.

Dilerseniz başlangıçta aylık olarak kiralama yapabilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız kiralama süresini arttırarak yıllık kiralama yapabilirsiniz. Bu sayede daha uygun fiyata uzun süre su arıtma cihazı kullanabilirsiniz. Firmamızda çok sayıda kiralık su arıtma cihazı bulunmaktadır. Cihaz seçimi konusunda firmamız size yardımcı olacaktır. Aklınızda bir cihaz varsa firmamıza gelerek ya da telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz.

Su arıtma cihazı kiralamak istiyor ancak konuyla ilgili bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre! Su arıtma kiralama nedir, nasıl yapılır ve kiralama sırasında nelere dikkat edilmeli gibi aklınıza takılan sorulara yazımızla cevap bulabilirsiniz.

Endüstriyel Kiralık Su Arıtma Cihazları
Endüstriyel alanlarda arıtılmış su kullanmanın çok sayıda avantajı vardır. En büyük avantajlarından biri üretime sağladığı verimliliktir. Şebeke suyunda üretimdeki makinalara zarar verecek kireç ve klor bulunur. İçerdiği bileşenler su kullanılan makinalara zarar verir. Zaman içerisinde makinaların çalışması aksarken, yüksek arıza maliyetleri ortaya çıkar. Suyun olumsuz etkileriyle karşılaşmamak için arıtılmış su kullanabilirsiniz. Elde ettiğiniz suyu mutfakta da kullanabilirsiniz. Suyun çok daha kısa sürede kaynadığını, yemeklerin daha lezzetli olduğunu görürsünüz. Arıtılmış suyu işletmenizin temizlenmesi sırasında da kullanmanızı tavsiye ederiz. Temizlik malzemeleri arıtılmış su içerisinde daha kolay köpürdüğünden, daha az temizlik malzemesi kullanırsınız. Bu sayede temizlik maliyetlerinizden kar edebilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda temiz su elde etmek maliyetli olacaktır. Özellikle piyasadaki cihazların fiyatları düşünüldüğünde alternatif bir çözüm olarak kiralama yapabilirsiniz. Aylık makul ödemelerle su arıtma yapabilirsiniz. Arıtılmış suyu işletmenizin farklı alanlarında kullanmanız, su ve buna bağlı harcamalarınızı azaltacaktır. Tüm avantajları göz önüne alındığında su arıtma cihazı kiralama işletmeniz için mantıklı bir hareket olacaktır.

Üretim yerindeki makinalarınızın daha verimli çalışması için su arıtma cihazı kiralamalısınız. Bu sayede klordan ve kireçten arınan suyla makinalarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Su arıtma cihazınıza belirli aralıklarla bakım yaptırmanız verimlilik açısından büyük önem taşır. Yılda bir ya da iki kez bakım yaptırırsanız cihazınızda daha büyük arızalar olmadan önlem alınabilir.

Su Arıtma Cihazı Kiralama
Su arıtma cihazı kiralama aylık ya da yıllık olarak yapılabilir. Kiralama süresinin artması aylık ödenecek ücretin düşmesini sağlayacaktır. Kiralayacağınız cihaz fabrikanın içine ya da su kaynağının yakınına kurulabilir. Eğer inşaat şantiyelerinde olduğu gibi iş yeriniz sık sık yer değiştiriyorsa konteyner tip modelleri tercih edebilirsiniz. Bu cihazlar taşınabilir bir model olarak ön plana çıkar. Monte edilmesi ve sökülmesi kolaydır. Bu sayede istediğiniz yere taşınması pratiktir.

Kiralama yapmadan önce firmanızın ihtiyaçlarını dikkate almalısınız. Arıtmak istediğiniz su kaynağının temizlik oranı, sertliği, debisi ve günde ne kadar su arıtmak istediğinizi belirlemelisiniz. Az miktarda su arıtacaksanız kapasitesi düşük bir cihaz da işinizi görecektir.

Cihazı kiraladıktan sonra belirli aralıklarla temizlik yapmanız gerekir. Özellikle çamurlu su arıtmak için kullanılacak cihazlarda bu durum daha da önem kazanır. Cihazı temizlerken deterjan kullanırsanız bol su ile yıkamalısınız. Yeterince iyi durulanmayan bir cihazdan elde edilen suda istenmeyen kimyasallar yer alabilir.

Su arıtma cihazı kiralamak isteyenlerin aklına “En iyi su arıtma cihazı nereden kiralanır?” gibi bir soru gelecektir. Firmamız yıllardır sektörde edindiği tecrübelerle sizleri kaliteli cihazlarla buluşturmaktadır. Firmaların ihtiyaçlarına bağlı olarak en iyi cihaz seçimi değişecektir. Kaliteli bir cihaz uzun yıllar güvenle kullanım sağlar. Bunu bildiğimizden pratik kullanım sağlayan cihazların kiralama hizmetini veriyoruz. Zor gözüken alanlara bile su arıtma cihazı kurabiliyor, piyasadaki firmalardan tecrübemizle ayrılıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ön plan da tutuyor, kısa zamanda çok iş başarıyoruz.

Su Arıtma Cihazı Kiralama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Su arıtma cihazı kiralama sırasında belirli noktalara dikkat ederek iyi bir cihaz seçebilirsiniz. Cihazdan neler beklediğinizi görevliye açıkça söylerseniz ona uygun alternatiflere yönelirsiniz. Firmanıza en uygun cihazı seçerek uzun süreli kiralama yapabilirsiniz. Hangi cihazı kiralamak istediğinize karar verdikten sonra cihazla ilgili daha fazla bilgi almalısınız. Cihaz kaç yıldır kullanılıyor, siz kiralamadan önce büyük bir arıza geçirdi mi gibi sorulara yanıtlar bulmalısınız. Cihaza en son ne zaman bakım yapıldığını mutlaka öğrenmelisiniz. Eğer bakım zamanı geçmişse yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu nokta cihazın verimli bir şekilde çalışması için önem taşır. Bir başka dikkat etmeniz gereken faktör de cihazın kalite belgelerine sahip olup olmadığıdır. Kalite belgelerine sahip bir cihaz kısa sürede arızalanmayacaktır. Ayrıca böyle bir cihazdan elde edilen su kaliteli olacaktır.

Su arıtma cihazı kiralama sözleşmesi imzalamadan önce firmanın size neler sunduğuna bakmalısınız. Bakım hizmetinin fiyata dâhil olup olmadığına, eğer dahilse ne kadarlık bir süre içerisinde kullanabileceğinize dikkat etmelisiniz. Kiralama süresi boyunca aylık ücretleriniz aynı mı kalacak yoksa firma artış yapabilir mi konuşmalısınız. Tüm detayları netleştirdikten sonra sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sözleşme süresi boyunca cihaz size emanet edilecektir. Herhangi bir sorun olduğunda cihaza kendiniz müdahale etmemelisiniz. Uzman tarafından yapılmayan müdahaleler cihazın kullanım dışı kalmasına neden olabilir. Bu nedenle her türlü sorununuz için firmamızı aramalısınız. Cihazda anormal bir durum gözlediğinizde cihazı kapatarak fişten çekmelisiniz. En kısa sürede arıza onarım ekibimiz cihazı kontrol etmeye gelecektir.

Su Arıtma Cihazı Kiralama Fiyatları
Su arıtma cihazı kiralama fiyatları seçeceğiniz cihaza göre değişecektir. Su arıtma oranı yüksek, depolama özelliği olan, büyük cihazların fiyatları daha yüksektir. Ancak cihaz, debisi yüksek suları bile kısa sürede arıtabilmesiyle ön plana çıkar.

Kaliteli cihazların filtreleri doğal malzemelerden imal edilir. Piyasada çok ucuz fiyatlara kiralanan birçok cihazın filtreleri plastik malzeme kullanılarak üretilir. Böyle bir cihazdan kaliteli su elde etmek zordur. Çükü filtrenin nasıl bir malzemeden üretildiği suyun kalitesine doğrudan etki eder. Firmamız doğal malzemeden üretilen filtrelere sahip cihazlarla kaliteli su elde etmenizi sağlar.

Su arıtma cihazı kiralama ücretleri cihaz satın almaya göre daha uygun fiyatlıdır. Aylık ödemelerle cihazı istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Cihazın sizde durduğu süre boyunca bakım ve arıza işlemlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kiralama yapmaya karar verdiğiniz firma güvenilir olmalıdır. Alanında deneyimli ve müşteri memnuniyeti yüksek firmamız size en iyi şekilde hizmet verir. Uygun fiyat, yüksek kalite garantisiyle sizleri en iyi su arıtma cihazıyla buluşturur. Kiraladığınız cihazı en kısa sürede istediğiniz adrese getirerek kurulumu yapılır. Kullanım talimatları açık bir şekilde size anlatılır. Cihazla ilgili her türlü sorunuza 7/24 cevap verilir. Kurulduğu günden beri hızla büyüyen firmamız, güvenli ödeme yöntemlerine sahiptir.

Firmamız kiralama sırasında ve sonrasında yanınızdadır. Dünya kalite standartlarına sahip cihazlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Üretim yerinize en uygun cihazı seçmek için bizden destek alabilirsiniz. Kiralık su arıtma cihazları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

SuArıtma

Yorum yaz

Endüstriyel ve Evsel Su Arıtma Cihazları Fiyatları Satış Montaj Filtre Değişimleri

Sohbeti Et
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?