tc4
Su Yumuşatma Sistemleri (2)
7e4b14c6-a7b7-401c-8967-07c016a346ec
KITA ARITMA SİSTEMLERİ (17)
KITA ARITMA SİSTEMLERİ (18)
Screenshot_2022-03-24-23-47-21-253_com.miui.gallery
IMG-20231125-WA0025
KITA ARITMA SİSTEMLERİ
previous arrow
next arrow

Tek Firma Üzerinden Tüm İşlerinizi Yürütün

TÜM İHTİYAÇLARINIZI ÇÖZÜMLÜYORUZ

TÜM İHTİYAÇLARINIZI TEK BİR FİRMA ÜZERİNDEN YAPARAK ZAMAN ve PARADAN TASARRUF EDİN..

Su arıtma sektöründe ve tablet tuz dağıtımında müşterimizi yormadan tüm işlemleri üstelenerek, talep edilen ihtiyaçları baştan sona çözüme kavuşturuyoruz, Su arıtma cihazları kum-karbon-yumuşatma-mixbed iç mineral değişim hizmeti, Ters ozmoz bakım onarım revize membran değişimleri, Yeni sistem kurulumları, Tablet tuz uygun fiyatla adrese teslimi indirilmesi dahil kapsamlı hizmet vermekteyiz. uygun fiyatla su arıtma tablet tuzları firmamızda bulabilirsiniz.

Tüm işlerimizi anahtar teslim yaparak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, su arıtma sistemlerinizin bakımlarını üstleniyoruz, sizleri ekstra iş ve zaman kaybından kurtarıp profesyonel servis ekibiyle cihazlarınız istikrarlı çalışmasını sağlıyoruz. Tim ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan uygun fiyatla hizmet alabileceğiniz güvenİlir hizmet sunmaktayız. Tablet tuz ve arıtma sistemlerine dair tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

HAKKIMIZDA

Sürdürülebilir üretim ve çevreye saygı prensibi ile çıktığımız bu yolda, sahip olduğu bilgi ve birikimini daima geliştirmeyi amaçlayan, hedeflerini sürekli güncel tutan Kıta Su Arıtma Sistemleri 15 yıllık tecrübe ve mesleki donanımıyla 2020 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. Firmamız genç ve dinamik kadrosu ile her personelimiz kendi branşında yeterli mesleki birikimine sahiptir, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada gelecek için arıtma teknolojileri proje ve imalat alanlarında ileri gelen bir marka olmayı hedeflemekte ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir. Yedek parça olarak yada su yumuşatma sistemlerinde kullandığımız malzemelerin üst düzey kalitede olmasını, ve yıllarca müşterilerimizin sorunsuz şekilde sistemlerimizi kullanmalarını sağlayabilmek için planlama ve koordinasyon uyumu içerisinde, ekibimiz özenle çalışmaktadır.

Kıta Su Arıtma Sistemleri, kişi veya kurumların temiz su ihtiyacına yönelik özel projeler doğrultusunda kendi cihazlarının üretimini yapar. Onlarca farklı sektörde firmalar içme suyu, saf su vb. su çeşitlerine ihtiyaç duymaktadır. Yüksek oranda ihtiyaç duyulan suyun, üretilebilmesi endüstriyel su arıtma sistemleri ile gerçekleşebilir. Siz de firmanızın ihtiyaç doğrultusunda su arıtma sistemim olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklenti ve isteklere özel su arıtma dizayn ve tasarımları firmamızca yapılmaktadır.

TABLET ARITMA TUZU SATIŞ NAKLİYE YÜKLEME HİZMETİ
SU YUMUŞATMA CİHAZLARI KAPSAMLI HİZMET
YEDEK PARÇA KAPSAMLI HİZMET
EV- İŞYERİ SU ARITMA CİHAZLARI SATIŞ BAKIM SERVİS HİZMETİ
TERS OZMOZ CİHAZLARI KAPSAMLI HİZMET
KUM FİLTRE CİHAZLARI KAPSAMLI HİZMET
Yatay ve Dikey Su Depoları
Su Depoları

Ara