tc4
Su Yumuşatma Sistemleri (2)
7e4b14c6-a7b7-401c-8967-07c016a346ec
KITA ARITMA SİSTEMLERİ (17)
KITA ARITMA SİSTEMLERİ (18)
Screenshot_2022-03-24-23-47-21-253_com.miui.gallery
IMG-20231125-WA0025
KITA ARITMA SİSTEMLERİ
previous arrow
next arrow

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Su Arıtma Filtreleri, Su Arıtma Filtre Değişimi, Su Arıtma Filtre Fiyatı

Her model Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim

Su arıtma cihazı filtre değişimi su arıtma cihazında yapılması gereken en önemli işlemdir. Su arıtma filtreleri periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlar. Su arıtma filtre fiyatı cihaz modeline göre değişebilir. Membran filtreler 2 yıl, ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir. Ancak yeni teknoloji ile birlikte firmamızın kullandığı filtreler 12-24 ay arasında değişim gerektirmeden kullanılabilmektedir.

Su arıtma filtreleri

Su arıtma cihazı filtreleri

Kullanılan tüm filtreler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir, TSE ve CE ve Tüm sağlık kuruluşları tarafından onaylıdır.

İstanbul su arıtma filtre servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma filtre değişimi onarımı, arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ev ve işyeri tezgah altı su arıtma cihazları ya da arıtmalı sebillerin filtre değişimleri istanbul ve çevresinde yapılmaktadır. 

Su Arıtma Filtreleri

Tezgah Altı Su Arıtma Filtresi

Ev Tipi Su Arıtma Filtreleri

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi

  • Sediment Filtre

  • Karbon Filtre

  • Post Karbon Filtre

  • Membran Filtre

  • Tatlandırıcı Filtre

  • Mineral Filtre

  • Alkali Filtre

7 çeşit Su arıtma filtre ürünlerimiz ile her model su arıtma cihazı filtreleri değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Ters osmoz sistemi ile çalışan su arıtma cihazı filtre değişimi düzenli yapılırsa atık su oranı %60-70 aralığında olmaktadır. Su arıtma filtreleri yıkanabilir özellikte üretilmediği için yıkanılması durumunda özelliklerini kaybeder. Bundan dolayı da bakteriler için yeniden üreme ortamı oluşturur. Su arıtma cihazı filtre değişimi yapılması kesinlikle önerilir. Ömürleri dolduğunda yenileriyle değiştirilmez ise hem insan sağlığına hem de cihaza zarar verebilir.

Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazı filtreleri çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır. Su arıtma filtre değişimi olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Su arıtma filtre değişimi İzmir servisimiz ile filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak takibini yapıyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

Su Arıtma Filtre Fiyatı

Su arıtma firmanızın Su Arıtma Filtre Fiyatları çok mu yüksek? Bu durumdan memnun değil iseniz 7/24

İstanbul su arıtma firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. Sizlere kaliteli filtrelerimizi uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Arıtma Filtre Servisi

izmir Su Arıtma Filtre Değişimi

Ara